• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LUE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LUE. Jeżeli chcesz otworzyć plik LUE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LUE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton LiveUpdate Log Format Symantec

Co to jest plik LUE?

Plik dziennika utworzony przez program Norton LiveUpdate, program, który pobiera i instaluje aktualizacje zabezpieczeń oprogramowania Symantec. Śledzenie definicji wirusów i innych uaktualnień, które zostały zainstalowane.

Pliki dziennika LUE są generowane automatycznie i są zapisywane w katalogu NortonLueLogs domyślnie. Log.Lue jest głównym plikiem dziennika, podczas gdy TempLog.Lue zapisuje tymczasowe dane dziennika. Plik Download.Resumption.Lue może również zostać utworzony w katalogu NortonLueDownloads, gdy pliki są częściowo pobrane.

Jak otworzyć plik LUE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LUE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LUE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LUE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LUE

Inne problemy z plikiem LUE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LUE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LUE:

  • plik LUE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LUE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LUE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik