• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LTZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LTZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik LTZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LTZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Poser Compressed Light Set Format Smith Micro

Co to jest plik LTZ?

Plik informacyjny o słabym oświetleniu wykorzystywany przez Poser, program modelowania znaków 3D i animacji. Zawiera jasne dane, takie jak reflektory punktowe i dalekie światła. Poser 6 i późniejsze mogą również zawierać światła punktowe i światła na obrazie.

Nieskompresowane pliki zestawu Poser light ustawiają rozszerzenie .LT2.

Jak otworzyć plik LTZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LTZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LTZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LTZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LTZ

Inne problemy z plikiem LTZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LTZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LTZ:

  • plik LTZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LTZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LTZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik