• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LTF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LTF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LTF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LTF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Frogans Short-cut Format Laser App Software

Co to jest plik LTF?

Plik utworzony przez program Laser App, który umożliwia doradcom finansowym tworzenie i wypełnianie formularzy. Zapisuje układ formularza oraz pola, które mogą być automatycznie wypełniane lub ręcznie wypełniane przez profesjonalistów finansowych. Może zapisać pusty lub częściowo wypełniony formularz.

Formularze tymczasowe dotyczące formularza aplikacji laserowych są używane w formie formularzy płatniczych, formularzy brokera, dokumentów ubezpieczeniowych, dokumentów papierów wartościowych i innych form. Pliki LTF są często dostarczane przez największe instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, aby planiści finansowi mogli tworzyć dokumenty standardowe dla klientów.

Pliki LTF można eksportować jako pliki .PDF w aplikacji Laser.

Jak otworzyć plik LTF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LTF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LTF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LTF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LTF

Inne problemy z plikiem LTF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LTF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LTF:

  • plik LTF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LTF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LTF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik