• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LST. Jeżeli chcesz otworzyć plik LST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
List Text Format N/A

Co to jest plik LST?

Plik LST to lista danych używana przez wiele rodzajów programów, w tym Microsoft Visual Studio i edytory tekstowe. Zawiera listę różnych rodzajów informacji, takich jak lista plików instalowanych przez instalatora oprogramowania lub spredasheet lub bazy danych wyeksportowane z innego programu.

Pliki LST to zazwyczaj zwykłe pliki tekstowe, które można przeglądać i edytować za pomocą edytora tekstu. Jeśli plik nie zostanie otwarty w edytorze tekstowym, najprawdopodobniej zostanie on zapisany w formacie binarnym, który może zostać otwarty tylko przez program, który utworzył plik.

Jak otworzyć plik LST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LST

Inne problemy z plikiem LST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LST:

  • plik LST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik