• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LightWave LScript Format NewTek

Co to jest plik LS?

Skrypt napisany w języku LScript, który jest używany do automatyzacji działań w oprogramowaniu do renderowania LightWave 3D NewTek. Może być używany do automatycznego rysowania punktów i wielokątów, tworzenia ruchu obiektu lub dla wielu innych działań. Umożliwia użytkownikom dodawanie nowych funkcji do oprogramowania i zautomatyzowanie powtarzających się zadań.

Jak otworzyć plik LS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LS

Inne problemy z plikiem LS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LS:

  • plik LS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik