• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LQT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LQT. Jeżeli chcesz otworzyć plik LQT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LQT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Liquid Audio Liquid Digital Media Music File Format Liquid Digital Media

Co to jest plik LQT?

Plik muzyczny zapisany w chronionym przez kopię formacie ciekłego dźwięku. Można otwierać i odtwarzać tylko z Liquid Audio Player i RealPlayer na autoryzowanych komputerach.

Liquid Audio stał się Liquid Digital Media w styczniu 2003 roku, gdy został przejęty przez firmę Anderson Media. Firma nadal dostarcza rozwiązania do dostarczania mediów internetowych, ale format plików LQT nie jest już używany.

Jak otworzyć plik LQT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LQT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LQT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LQT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LQT

Inne problemy z plikiem LQT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LQT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LQT:

  • plik LQT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LQT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LQT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik