• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bryce Leaf Shape Format DAZ Productions

Co to jest plik LPS?

Plik modelu 3D używany przez firmę Bryce, program modelowania 3D. Zawiera wstępnie ustawiony kształt liści, który można dodać do scen 3D. Może być używany do udoskonalania drzew, które są przechowywane przy użyciu rozszerzenia .BTO.

Do instalacji Bryce dołączono kilka plików LPS. Znajdują się one w katalogu / Presets / Leaves /.

Jak otworzyć plik LPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LPS

Inne problemy z plikiem LPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LPS:

  • plik LPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik