• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LabelPrint Project Format CyberLink

Co to jest plik LPP?

Projekt etykiety CD / DVD stworzony przez firmę CyberLink LabelPrint, program służący do projektowania etykiet na dyskach i wkładkach z klejnotów. Może to być projekt na dysku, mini dysku, przedniej pokrywie, tylnej pokrywie lub wkładzie dysku. Często zawiera sztuki dysku, listę utworów i informacje o artystach.

Pliki LPP mogą być drukowane na specjalnym papierze z etykietami na płycie. LabelPrint obsługuje wiele różnych formatów papieru i drukarek.

Jak otworzyć plik LPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LPP

Inne problemy z plikiem LPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LPP:

  • plik LPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik