• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LPDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LPDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LPDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LPDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS X Localized PDF (Portable Document Format) Format Apple

Co to jest plik LPDF?

Wielojęzyczny plik .PDF, często o nazwie About Stacks.Lpdf i About Downloads.Lpdf, i znaleziony w systemach Mac OS X. I zapisane w formacie pakietu pakietu Mac OS X i przechowuje zarówno plik .PDF, jak i dane, które zlokalizują dokument w wielu językach.

Pliki LPDF można otwierać w systemie Mac OS X z podglądem Apple Preview, wbudowanym podglądem plików PDF.

Pliki LPDF nie są plikami PDF. Są to specjalnie sformatowane pakiety systemu Mac OS X zawierające plik PDF oraz informacje o lokalizacji.

O Stacks.Lpdf - znajduje się w katalogu Dokumenty użytkowników i wyjaśnia, jak stosy dokumentów są używane w systemie Mac OS X.

O Downloads.Lpdf - znajduje się w katalogu Downloads użytkowników i zawiera informacje o tym, jak system Mac OS X zarządza pobieraniem plików.

Jak otworzyć plik LPDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LPDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LPDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LPDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LPDF

Inne problemy z plikiem LPDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LPDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LPDF:

  • plik LPDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LPDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LPDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik