• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik LPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lookout Protocol Driver Format National Instruments

Co to jest plik LPD?

Plik konfiguracyjny używany przez LabVIEW, oprogramowanie inżynierskie używane do łączenia urządzeń pomiarowych i sterujących z oprogramowaniem. Zapisuje konfigurację serwera OPC (OLE for Process Control) i dostarcza danych konfiguracyjnych do współpracy z aplikacją PLC, RTU lub HMI / SCADA.

Jak otworzyć plik LPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LPD

Inne problemy z plikiem LPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LPD:

  • plik LPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik