• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LP2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LP2. Jeżeli chcesz otworzyć plik LP2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LP2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ILEAP Word Processor Document Format C-DAC

Co to jest plik LP2?

Dokument tekstowy utworzony przez procesor tekstu iLEAP. Część pakietu LEAP Office, pakietu biurowego biurowego napisanego w języku indyjskim. Zawiera wielojęzyczny sprawdzanie pisowni i możliwość wysyłania dokumentów bezpośrednio z programu.

Jak otworzyć plik LP2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LP2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LP2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LP2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LP2

Inne problemy z plikiem LP2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LP2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LP2:

  • plik LP2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LP2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LP2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik