• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LÖVE Game Package Format LÖVE

Co to jest plik LOVE?

Pakiet do gier utworzony przez firmę LÖVE, darmowy framework służący do tworzenia gier 2D z językiem programowania Lua. Zawiera zasoby do gry i jest uruchamiany przez silnik Love po otwarciu. Zapisano w skompresowanym formacie ZIP i zawiera skrypt główny.Lua i inne zasoby (eG, skrypty, grafikę, dźwięki, czcionki itp.).

Aby utworzyć plik LOVE, najpierw utwórz plik main.Lua i inne zasoby gry, a następnie skompresuj je do pliku .ZIP i zmień nazwę rozszerzenia pliku z ".Zip" na ".Love". Upewnij się, że plik main.Lua znajduje się na najwyższym poziomie katalogu archiwum Zip.

Jak otworzyć plik LOVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOVE

Inne problemy z plikiem LOVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOVE:

  • plik LOVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik