• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOOK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOOK. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOOK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOOK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SpeedGrade Look Format Adobe Systems

Co to jest plik LOOK?

Plik danych korekcji kolorów eksportowany przez program SpeedGrade, program klasyfikacji kolorów używany w produkcji wideo. Zawiera tabelę wyszukiwania 3D (LUT) zawierającą wszystkie korekty kolorów wykonane w filmie. Może być stosowany nieniszcznie do danych wideo podczas procesu edycji.

Pliki LOOK mogą poprawić słabe kolory lub być wykorzystywane do takich operacji, takich jak zrobienie sceny filmowej zimnej z niebieskimi kolorami lub rozgrzanie z czerwieni.

Format pliku LOOK został opracowany przez IRIDAS, który został przejęty przez firmę Adobe Systems. IRIDAS opracował również format .IRCP, który jest również używany przez SpeedGrade.

Jak otworzyć plik LOOK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOOK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOOK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOOK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOOK

Inne problemy z plikiem LOOK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOOK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOOK:

  • plik LOOK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOOK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOOK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik