• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOGONXP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOGONXP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOGONXP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOGONXP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LogonStudio Document Format Stardock

Co to jest plik LOGONXP?

Niestandardowy format ekranu logowania używany przez LogonStudio, program do dostosowywania ekranu logowania Windows. Może zawierać obraz tła, a także niestandardowe litery i przyciski, które można zastosować do ekranu logowania systemu Windows XP.

Ekrany logowania LogonStudio dla systemu Windows Vista korzystają z rozszerzenia .LOGONVISTA.

Jak otworzyć plik LOGONXP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOGONXP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOGONXP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOGONXP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOGONXP

Inne problemy z plikiem LOGONXP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOGONXP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOGONXP:

  • plik LOGONXP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOGONXP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOGONXP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik