• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOG2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOG2. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOG2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOG2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Registry Hive Log 2 Format Microsoft

Co to jest plik LOG2?

Plik dziennika utworzony przez rejestr systemu Windows podczas instalacji. Magazynuje informacje o śledzeniu utworzone podczas instalacji, które nie jest zmodyfikowane ponownie. Często znalezione w katalogu użytkownika lub w% SystemRoot% System32config. Zapisano jako ukryty plik w systemie Windows.

Pliki LOG2 istnieją w ramach rejestru "rejestru" systemu Windows, który składa się z podzbioru całego rejestru systemu Windows. Inne pliki rejestru zawierają pliki .LOG i .LOG2. Wspólnym plikiem LOG2 jest ntuser.Dat.LOG2.

Jak otworzyć plik LOG2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOG2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOG2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOG2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOG2

Inne problemy z plikiem LOG2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOG2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOG2:

  • plik LOG2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOG2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOG2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik