• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOG1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOG1. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOG1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOG1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Registry Hive Log Format Microsoft

Co to jest plik LOG1?

Plik dziennika używany przez rejestr systemu Windows. Zawiera ślad zmian wprowadzonych do rejestru użytkownika w czasie. Zazwyczaj znajduje się w katalogu użytkownika lub w katalogu% SystemRoot% System32config w systemie Windows. Zapisano w formacie binarnym i jako ukryty plik w systemie Windows.

Pliki LOG1 są częścią ogólnej grupy plików zawierających rejestr "uli". Inne pliki to .LOG i .LOG2. Wspólnym plikiem LOG1 jest ntuser.Dat.LOG1.

Jak otworzyć plik LOG1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOG1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOG1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOG1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOG1

Inne problemy z plikiem LOG1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOG1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOG1:

  • plik LOG1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOG1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOG1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik