• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audacity File List Audacity

Co to jest plik LOF?

Plik używany przez program Audacity, darmowy program do edycji i nagrywania dźwięku. Zawiera listę plików używanych do importowania do projektu Audacity. Zapisuje nazwę pliku, przesunięcie i czas trwania każdego importowanego pliku audio. Używane do przywozu dźwięku wsadowego.

Pliki LOF używają formatu zwykłego tekstu określonego w dokumentacji użytkownika programu Audacity.

Jak otworzyć plik LOF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOF

Inne problemy z plikiem LOF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOF:

  • plik LOF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik