• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOCALSTORAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOCALSTORAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOCALSTORAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOCALSTORAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WebKit Local Storage Data Format The WebKit Open Source Project

Co to jest plik LOCALSTORAGE?

Plik pomocy aplikacji utworzony przez przeglądarki internetowe korzystające z WebKit, w tym przeglądarki Google Chrome, Apple Safari i innych. Może przechowywać ustawienia przeglądarki lub lokalne dane na potrzeby rozszerzenia przeglądarki (wtyczki). Włącza rozszerzenia do przechowywania lokalnej pamięci podręcznej danych użytkownika. Zapisane w formacie bazy danych SQLite i mogą być otwierane przez programy SQLite.

Magazyn lokalny jest przydatny w przypadku rozszerzeń, takich jak gry w przeglądarce Chrome. Na przykład gra gry Angry Birds zapisuje informacje o grze w pliku LOCALSTORAGE.

Informacje o rozszerzeniach dla Chrome dla systemu Windows znajdują się tutaj:

[użytkownik] AppDataGoogleChromeUser DataDefaultLocal Storage

Chrome dla komputerów Mac wykorzystuje następujące informacje o rozszerzeniach:

~ / Biblioteka / Wsparcie aplikacji / Google / Chrome / Domyślne / Lokalna pamięć masowa /

Jak otworzyć plik LOCALSTORAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOCALSTORAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOCALSTORAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOCALSTORAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOCALSTORAGE

Inne problemy z plikiem LOCALSTORAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOCALSTORAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOCALSTORAGE:

  • plik LOCALSTORAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOCALSTORAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOCALSTORAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik