• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LO. Jeżeli chcesz otworzyć plik LO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Interleaf Compiled Lisp Format BroadVision

Co to jest plik LO?

Skompilowany plik Lisp (.LSP) zapisany przez Interleaf oprogramowanie do publikacji technicznej. Zawiera skompilowany kod, który może być uruchomiony w programie. Często używane do wykonywania wspólnych lub powtarzających się poleceń.

Interleaf 6 i późniejsze (teraz QuickSilver) zapisuje skompilowane pliki Lisp w formacie Fast Save z rozszerzeniem .FAS.

Jak otworzyć plik LO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LO

Inne problemy z plikiem LO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LO:

  • plik LO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik