• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik LNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PC-lint Configuration Format Gimpel Software

Co to jest plik LNT?

Plik tekstowy zawierający opcje PC-lint lub FlexeLint oraz nazwy plików źródłowych C / C ++, które mają być linted (lub analizowane). Używane do definiowania środowiska programowania i kompilatora.

Pliki konfiguracyjne środowiska zazwyczaj zaczynają się od " env- ", podczas gdy pliki opcji kompilatora zaczynają się od " co- ".

Jak otworzyć plik LNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LNT

Inne problemy z plikiem LNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LNT:

  • plik LNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik