• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LMK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LMK. Jeżeli chcesz otworzyć plik LMK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LMK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sothink Logo Maker Logo Format SourceTec Software

Co to jest plik LMK?

Obraz z logo stworzony przez firmę Sothink Logo Maker. Często tworzony z szablonu dołączonego do oprogramowania, ale może być również zaprojektowany od podstaw przy użyciu różnych kształtów, wzorów i grafiki dołączonych do oprogramowania.

Obrazki Maker grafiki można eksportować do formatów .SVG, .PNG i .JPG.

Jak otworzyć plik LMK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LMK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LMK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LMK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LMK

Inne problemy z plikiem LMK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LMK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LMK:

  • plik LMK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LMK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LMK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik