• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LLM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LLM. Jeżeli chcesz otworzyć plik LLM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LLM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Linden Lab Mesh Format Linden Research

Co to jest plik LLM?

Plik Linden Lab Mesh (LLM) używany przez Second Life, wirtualny świat sieciowy. Zawiera definicję siatki 3D jako zbiór wielokątów tworzących powierzchnię awatara. Służy do renderowania awataru 3D i tworzenia otuliny tekstur.

Pliki LLM są tworzone w jednym z dwóch formatów definicji siatki, formatu podstawowego lub poziomu szczegółowości (LOD). Siatki bazowe zawierają oryginalną definicję siatki, a siatki LOD zawierają inne siatki w zmniejszającej się rozdzielczości, które są używane, gdy avatar jest daleko od aparatu.

Pliki LLM są również nazywane plikami binarnymi Linden.

Jak otworzyć plik LLM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LLM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LLM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LLM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LLM

Inne problemy z plikiem LLM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LLM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LLM:

  • plik LLM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LLM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LLM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik