• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LLB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LLB. Jeżeli chcesz otworzyć plik LLB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LLB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LabVIEW Application Program Library Format National Instruments

Co to jest plik LLB?

Biblioteka programów stworzona przez LabVIEW, program do scalania testów, pomiarów i sterowania. Zapisuje dane z różnych typów sprzętu pomiarowo-kontrolnego, a następnie analizuje je na komputerze.

Aby utworzyć plik LLB w programie LabVIEW 8, najpierw wybierz opcję Build Specifications & rarr.New & rarr.Source Distribution. Następnie kliknij przycisk Niestandardowy przycisk radiowy i zaznacz pole "Destination is LLB". W oknie, które się pojawi, kliknij "Tak". Na koniec kliknij "Build", aby utworzyć plik LLB.

Jak otworzyć plik LLB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LLB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LLB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LLB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LLB

Inne problemy z plikiem LLB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LLB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LLB:

  • plik LLB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LLB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LLB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik