• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LL. Jeżeli chcesz otworzyć plik LL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
List & Label Preview Format Combit

Co to jest plik LL?

Podgląd obrazu generowanego przez program Combit List & Label, program do tworzenia raportów, tabel, list, plakietek, wykresów, formularzy i etykiet. Zawiera podgląd i metadane dla projektu List & Label.

Jak otworzyć plik LL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LL

Inne problemy z plikiem LL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LL:

  • plik LL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik