• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIVEUPDATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIVEUPDATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIVEUPDATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIVEUPDATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symantec Liveupdate Format Symantec

Co to jest plik LIVEUPDATE?

Plik używany przez program LiveUpdate, służący do aktualizacji programów antywirusowych firmy Symantec. Zawiera dane dotyczące aktualizacji oprogramowania antywirusowego i definicji wirusów. Ułatwia zdalne aktualizowanie oprogramowania, dostarczając informacje o komputerach lokalnych i oprogramowaniu.

Wspólne pliki LIVEUPDATE to: Settings.LiveUpdate, Log.LiveUpdate i Product.Inventory.LiveUpdate.

Jak otworzyć plik LIVEUPDATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIVEUPDATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIVEUPDATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIVEUPDATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIVEUPDATE

Inne problemy z plikiem LIVEUPDATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIVEUPDATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIVEUPDATE:

  • plik LIVEUPDATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIVEUPDATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIVEUPDATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik