• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Structured Query Reporting Output Format N/A

Co to jest plik LIS?

Raport lub plik wyjściowy generowany przez program Structured Query Reporting (SQR). Używa instrukcji SQL do uruchamiania kwerend na bazach danych i tworzenia raportów.

Dane LIS mogą być sformatowane w PCL, "Printer Control Language". PCL to język opisu strony opracowany przez firmę Hewlett-Packard, który opisuje układ tekstu i grafiki w dokumencie.

Jak otworzyć plik LIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIS

Inne problemy z plikiem LIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIS:

  • plik LIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik