• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LICX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LICX. Jeżeli chcesz otworzyć plik LICX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LICX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio License Format Microsoft

Co to jest plik LICX?

Plik tekstowy identyfikujący licencjonowane klasy używane w projekcie Visual Studio.NET. Łączy pliki licencji z odpowiednimi zasobami wymienionymi w pliku licenses.Licx .

Zasoby obejmują zespoły, elementy sterujące, komponenty i inne typy zasobów. Program Visual Studio używa kontrolera licencji (LC.Exe) do powiązania zasobów projektu z odpowiednimi obiektami. Tworzy to plik .LICENSES używany w procesie montażu.

Jak otworzyć plik LICX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LICX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LICX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LICX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LICX

Inne problemy z plikiem LICX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LICX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LICX:

  • plik LICX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LICX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LICX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik