• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LICENSES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LICENSES. Jeżeli chcesz otworzyć plik LICENSES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LICENSES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Licensed Classes Format Microsoft

Co to jest plik LICENSES?

Plik binarny zawierający klucze wykonawcze dla licencjonowanych klas używanych w projekcie rozwoju Visual Studio.NET. Odwołanie podczas procesu montażu i wbudowane w program z łącznikiem zespołu (AL.Exe).

Klasy licencjonowane są generowane przez kompilator licencyjny dołączony do programu Visual Studio. Są tworzone z odpowiednich plików .LICX.

Jak otworzyć plik LICENSES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LICENSES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LICENSES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LICENSES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LICENSES

Inne problemy z plikiem LICENSES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LICENSES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LICENSES:

  • plik LICENSES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LICENSES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LICENSES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik