• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LICENSEKEY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LICENSEKEY. Jeżeli chcesz otworzyć plik LICENSEKEY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LICENSEKEY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Coriolis IPartition License Information Format Coriolis Systems

Co to jest plik LICENSEKEY?

Plik licencyjny oprogramowania używany przez iPartition, program umożliwiający użytkownikom partycjonowanie dysków twardych na komputerach Mac. Przechowywa informacje używane do zarejestrowania legalnej kopii oprogramowania na komputerze.

Jak otworzyć plik LICENSEKEY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LICENSEKEY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LICENSEKEY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LICENSEKEY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LICENSEKEY

Inne problemy z plikiem LICENSEKEY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LICENSEKEY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LICENSEKEY:

  • plik LICENSEKEY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LICENSEKEY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LICENSEKEY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik