• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIBRARY-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIBRARY-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIBRARY-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIBRARY-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 7 Library Description Format Microsoft

Co to jest plik LIBRARY-MS?

Plik systemu operacyjnego wprowadzony w systemie Microsoft Windows 7. Pojawia się jako podkatalog znajdujący się w folderze Biblioteki w lewym panelu bocznym Eksploratora Windows. Zawiera odniesienia do jednego lub więcej folderów, które można przeglądać podczas otwierania biblioteki.

Pliki LIBRARY-MS są używane do tworzenia folderów wirtualnych z kolekcjami podobnych plików. Na przykład system Windows 7 domyślnie tworzy biblioteki Dokumenty, Muzyka, Obrazy i Wideo. Biblioteki niestandardowe można tworzyć, klikając prawym przyciskiem myszy folder Biblioteki i wybierając polecenie Nowy & rarr. Biblioteka. Podczas otwierania nowej biblioteki system Windows udostępnia przycisk Dołącz folder, który można kliknąć, aby dodać foldery do biblioteki.

Jak otworzyć plik LIBRARY-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIBRARY-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIBRARY-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIBRARY-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIBRARY-MS

Inne problemy z plikiem LIBRARY-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIBRARY-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIBRARY-MS:

  • plik LIBRARY-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIBRARY-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIBRARY-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik