• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LI3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LI3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik LI3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LI3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BeLight Live Interior 3D Design Format BeLight Software

Co to jest plik LI3D?

Projekt wnętrz zaprojektowany przez firmę Live Interior 3D, projekt 3D dla domu i wnętrza dla komputerów Macintosh. Zapisuje plany pięter, projekty oświetleniowe, meble i inne informacje na temat domu. Można wyświetlać obrazy wysokiej jakości i panoramiczne.

Program Live Interior 3D może wyeksportować widoki wewnętrzne do standardowych formatów rastrowych, takich jak .JPG, .TIFF i .PNG.

Live Interior 3D następował Live Home 3D. Pliki LI3D są nadal obsługiwane przez program Live Home 3D.

Jak otworzyć plik LI3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LI3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LI3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LI3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LI3D

Inne problemy z plikiem LI3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LI3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LI3D:

  • plik LI3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LI3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LI3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik