• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Final Fantasy Game Archive Format Square Enix

Co to jest plik LGP?

Archiwum mediów zawierające grafikę, dźwięki i inne media używane przez gry wideo w Final Fantasy VII i Final Fantasy VIII. Opracowany przez firmę Squaresoft jako format kontenera (podobny do pliku .PAK) do przechowywania danych znaków i innych informacji.

Firma Squaresoft połączyła się z firmą Enix w 2003 roku i stała się częścią Square Enix.

Dane z plików LGP można wyodrębnić i edytować za pomocą Narzędzia LGP. Modyfikowane archiwa można następnie zapisać, aby zmienić wygląd znaków i zmienić inne aspekty gry. Jednak edytowanie plików LGP może uszkodzić dane, dlatego należy je zachować ostrożnie.

Jak otworzyć plik LGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LGP

Inne problemy z plikiem LGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LGP:

  • plik LGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik