• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LGF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LGF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LGF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LGF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Application Log Palmer Performance

Co to jest plik LGF?

Plik danych generowany przez PMSCAN, skaner OBD-II używany do analizy wydajności pojazdu i diagnozowania problemów. Obsługuje ponad 220 ogólnych parametrów OBD-II i kody usterek diagnostycznych (DTC). Wyniki testów można wyświetlać w formacie aa lub graficznym w PMSCAN.

Jak otworzyć plik LGF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LGF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LGF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LGF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LGF

Inne problemy z plikiem LGF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LGF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LGF:

  • plik LGF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LGF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LGF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik