• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LDIF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LDIF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LDIF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LDIF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LDIF Address Book Interchange Format N/A

Co to jest plik LDIF?

Plik wymiany danych tekstowych używany przez katalogi LDAP. Opisuje katalog, wpisy znajdujące się w katalogu oraz zmiany wprowadzone do wpisów.

Pliki LDIF składają się z jednego lub większej liczby wpisów oddzielonych pustą linią. Każdy wpis ma opcjonalny identyfikator wpisu, wymaganą unikatową nazwę, jedną lub więcej klas obiektów i może mieć wiele definicji atrybutów.

Jak otworzyć plik LDIF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LDIF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LDIF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LDIF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LDIF

Inne problemy z plikiem LDIF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LDIF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LDIF:

  • plik LDIF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LDIF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LDIF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik