• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LD2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LD2. Jeżeli chcesz otworzyć plik LD2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LD2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lingoes Compiled Dictionary Format Lingoes Project

Co to jest plik LD2?

Plik używany przez Lingoes, słownik i aplikację tłumaczenia tekstowego. Zawiera skompilowany plik słownika źródłowego i zawiera terminy oraz ich definicje. Zapisano w zastrzeżonym formacie binarnym, ale może być używany do przechowywania słowników niestandardowych.

Oprócz terminologii i definicji słownictwa, pliki LD2 przechowują informacje o słowniku, w tym tytuł, opis, autorkę i prawa autorskie, a także adres e-mail i link do witryny.

Pliki LD2 są kompilowane z plików źródłowych słowników Lingoes, które używają rozszerzenia .LDF.

Jak otworzyć plik LD2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LD2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LD2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LD2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LD2

Inne problemy z plikiem LD2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LD2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LD2:

  • plik LD2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LD2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LD2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik