• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik LCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Capture One PRO Format Phase One

Co to jest plik LCC?

Plik używany przez program Capture One, aplikację do edycji zdjęć wykorzystywaną w aparatach cyfrowych Phase One. Służy do korygowania i udoskonalania obrazów w celu uzyskania wyższej jakości obrazu. Obejmuje takie ustawienia, jak ekspozycja, kontrast, jasność, nasycenie, odbarwienia, lekki spadek i aberracja chromatyczna.

Pliki LCC mogą być skalibrowane dla określonego obiektywu, a następnie ponownie wykorzystywane w celu dostosowania kolekcji obrazów.

Jak otworzyć plik LCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LCC

Inne problemy z plikiem LCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LCC:

  • plik LCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik