• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LBU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LBU. Jeżeli chcesz otworzyć plik LBU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LBU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cloaked Affiliate Link Builder Settings Format Curry K. Software

Co to jest plik LBU?

Plik ustawień witryny utworzonej za pomocą narzędzia Cloaked Affiliate Link Builder, programu do tworzenia ukrytych linków partnerskich. Archiwizuje informacje o konfiguracji witryny zawierającej ukryte linki partnerskie.

Jak otworzyć plik LBU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LBU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LBU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LBU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LBU

Inne problemy z plikiem LBU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LBU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LBU:

  • plik LBU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LBU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LBU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik