• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Omnis Studio Application Format Raining Data

Co to jest plik LBS?

Zawiera zastrzeżony kod używany przez Omnis Studio, narzędzie Rapid Application Development (RAD) firmy Raining Data Corporation. Może być używany do tworzenia wielostopniowych i internetowych aplikacji dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Przykłady bibliotek Omnis obejmują kontroler pobierania (ctrlmgr.Lbs) i bibliotekę komponentów (comps.Lbs). Inne biblioteki specjalistyczne można dodawać do programu, aby zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Dodatkowe biblioteki i więcej informacji na temat Omnis Studio, łącznie z wersją próbną oprogramowania, można znaleźć na stronie omnis.Net.

Jak otworzyć plik LBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LBS

Inne problemy z plikiem LBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LBS:

  • plik LBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik