• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LBI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LBI. Jeżeli chcesz otworzyć plik LBI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LBI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Dreamweaver Library Format Adobe Systems

Co to jest plik LBI?

Plik biblioteki używany przez programy Adobe takie jak Dreamweaver, Flash i Fireworks. Składa pojedynczy zasób z większej kolekcji bibliotecznej. Może to być funkcja JavaScript, obraz lub inny składnik strony sieci Web.

Elementy biblioteki są używane do wielokrotnego wstawiania do stron sieci Web. Aktualizowanie pliku LBI, który jest zawarty w wielu witrynach sieci Web, aktualizuje wszystkie strony.

Jak otworzyć plik LBI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LBI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LBI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LBI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LBI

Inne problemy z plikiem LBI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LBI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LBI:

  • plik LBI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LBI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LBI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik