• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LASSO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LASSO. Jeżeli chcesz otworzyć plik LASSO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LASSO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lasso Database Driven Web Page LassoSoft

Co to jest plik LASSO?

Dynamiczna strona sieci Web, która może zawierać kod Lasso (LDML). Dostęp do informacji o bazie danych przy użyciu poleceń Lasso. Może być zintegrowany z witrynami utworzonymi za pomocą programu Dreamweaver lub GoLive, lub też od podstaw tworzonych przy użyciu Lasso Professional.

Lasso jest powszechnie używany do publikowania baz danych FileMaker Pro (.FP5, .FP7, itd.), Ale może być także używany z bazami danych Access, 4D, Oracle, MySQL i SQL Server.

Jak otworzyć plik LASSO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LASSO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LASSO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LASSO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LASSO

Inne problemy z plikiem LASSO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LASSO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LASSO:

  • plik LASSO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LASSO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LASSO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik