• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik LAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Erdas LAN Image Format ERDAS

Co to jest plik LAN?

Plik GIS używany jako standardowy format starszych wersji oprogramowania do zarządzania przestrzenią ERDAS, a także inne aplikacje GIS. Zawiera obraz rastrowy, często obraz satelitarny. Zastąpiony formatem ERDAS IMAGINE (.IMG).

Jak otworzyć plik LAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LAN

Inne problemy z plikiem LAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LAN:

  • plik LAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik