• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku L3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem L3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik L3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku L3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Black & White Graphics Format Lionhead Studios

Co to jest plik L3D?

Plik graficzny używany przez Black & White, gra, w której gracze próbują kontrolować wioski działające jako bogowie. Mogą zawierać modele, tekstury i inne obrazy. Służy do przechowywania ikon gry, oczek modelu stworów, modeli systemów pogody i innych grach graficznych.

Pliki L3D znajdują się w kilku katalogach instalacji czarno-białej, w tym w katalogach DataCreatureMesh, DataWeatherSystem, DataCitadelIcons i DataMisc.

Pliki L3D są również używane przez pakiet rozszerzenia Isle of Creature na Black & White.

Lionhead Studios Black & White został przerwany.

Jak otworzyć plik L3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku L3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi L3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem L3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik L3D

Inne problemy z plikiem L3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem L3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami L3D:

  • plik L3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku L3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik L3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik