• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KVTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KVTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik KVTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KVTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KWordQuiz Format The KDE Education Project

Co to jest plik KVTML?

Plik używany przez KWordQuiz, kartę flash "edutainment", która jest częścią Projektu Edukacyjnego KDE. Zapewnia informacje o zestawie kart flash przy użyciu formatowania XML. Zawiera tekst na przedniej i tylnej stronie każdej karty. Może być użyty do załadowania danych do quizów wielokrotnego wyboru lub do wprowadzania słowników do pamięci.

KWordQuiz jest często używany do nauki słów w nowych językach. Pliki KVTML są również wykorzystywane przez inne programy z projektu edukacyjnego KDE, w tym KVocTrain i Parley.

Aplikacje opracowane dla Projektu Edukacyjnego KDE działają w środowisku KDE (K Desktop Environment), środowisku komputerowym przeznaczonym dla systemu operacyjnego Linux.

Jak otworzyć plik KVTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KVTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KVTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KVTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KVTML

Inne problemy z plikiem KVTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KVTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KVTML:

  • plik KVTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KVTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KVTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik