• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KTN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KTN. Jeżeli chcesz otworzyć plik KTN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KTN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KTooN Animation Format KTooN

Co to jest plik KTN?

Plik projektu stworzony przez KTooN, program animacyjny 2D. Zapisuje animowaną linię czasu i obsługuje zarówno grafikę wektorową, jak i rastrową. Mogą być eksportowane do formatów .OGV, .AVI, .MPG i .SWF po ich zakończeniu. Czasami używane do rozpowszechniania bezpłatnej zawartości animacji 2D.

Jak otworzyć plik KTN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KTN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KTN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KTN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KTN

Inne problemy z plikiem KTN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KTN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KTN:

  • plik KTN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KTN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KTN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik