• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KSM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KSM. Jeżeli chcesz otworzyć plik KSM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KSM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ken Silverman Music Format Ken Silverman

Co to jest plik KSM?

Plik dźwiękowy używany w grach napisanych przy użyciu silnika konstrukcyjnego firmy Ken Silverman. Używane w grach takich jak: Duke Nukem 3D i Shadow Warrior. Można go odtworzyć za pomocą wtyczki INPKEN (IN_KEN.Zip) Winamp.

Jak otworzyć plik KSM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KSM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KSM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KSM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KSM

Inne problemy z plikiem KSM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KSM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KSM:

  • plik KSM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KSM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KSM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik