• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik KSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Korg Trinity Sample Format Korg

Co to jest plik KSF?

Zawiera próbki (znane również jako przebiegi), które mogą być odtwarzane przez syntezatory Korg Trinity i Triton. Często przechowywane na karcie multimedialnej lub urządzeniu USB, które jest używane do przesyłania danych próbki do syntezatora.

Jak otworzyć plik KSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KSF

Inne problemy z plikiem KSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KSF:

  • plik KSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik