• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KSC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KSC. Jeżeli chcesz otworzyć plik KSC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KSC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Korg Trinity Script Format Korg

Co to jest plik KSC?

Zawiera listę plików .KMP lub "multisamples", które zawierają odniesienia do próbek audio. Używane przez niestandardowe narzędzia utworzone przez użytkownika. Odwoła się do plików audio, ale nie zawiera rzeczywistych danych audio.

Jak otworzyć plik KSC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KSC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KSC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KSC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KSC

Inne problemy z plikiem KSC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KSC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KSC:

  • plik KSC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KSC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KSC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik