• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KOOB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KOOB. Jeżeli chcesz otworzyć plik KOOB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KOOB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Koob E-Book Format Vijay Sridhara

Co to jest plik KOOB?

Plik E-book stworzony przez Koobera, aplikację służącą do tworzenia i czytania książek elektronicznych w formacie Koob. Zawiera rozdziały książki, dane nawigacji po stronie, style książek, dane publikacji i inne informacje dotyczące e-booków. Można je czytać z KoobReaderem, darmowym czytaniem e-booków dołączonym do Koober.

Określenie "koob" jest odwrotne do "książki".

Jak otworzyć plik KOOB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KOOB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KOOB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KOOB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KOOB

Inne problemy z plikiem KOOB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KOOB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KOOB:

  • plik KOOB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KOOB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KOOB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik