• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KON

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KON. Jeżeli chcesz otworzyć plik KON, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KON

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yahoo! Widget XML Format N/A

Co to jest plik KON?

Zawiera kod do uruchomienia usługi Yahoo! Widżet za pomocą Yahoo! Widżety. Wcześniej używany przez program Konfabulator, który został kupiony przez Yahoo! W 2005.

UWAGA: Yahoo! Widżety zostały przerwane w 2012 roku.

Jak otworzyć plik KON?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KON jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KON z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KON którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KON

Inne problemy z plikiem KON

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KON nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KON:

  • plik KON którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KON z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KON nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik