• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik KMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mobile DJ Video Format N/A

Co to jest plik KMV?

Plik wideo utworzony na urządzeniu mobilnym Sansui, takim jak H50T, przy użyciu dołączonej aplikacji Mobile DJ. Zapisano w formacie wideo Matroska (.MKV), ale używa alternatywnego rozszerzenia.

Jeśli nie możesz otworzyć pliku KMV, spróbuj zmienić rozszerzenie pliku na ".Mkv" i otwórz go z jednym z poniższych odtwarzaczy multimedialnych.

Jak otworzyć plik KMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KMV

Inne problemy z plikiem KMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KMV:

  • plik KMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik